27 Ekim 2013 Pazar

Mac Dazzleglass Parlatıcı.Bu Gloss Muhteşem!

Mac Dazzleglass


Öncelikle herkese merhaba,
Bir çok kozmetik kullanıcısı kadının en çok kullandığı şeylerin başında gelir dudak parlatıcısı.Vitamin içeren,dudak dolgunlaştırıp şişiren,tadıyla sizi büyüleyen ve muhteşem renklere sahip olan bu parlatıcıların en muhteşeminden bahsedeceğim sizlere.O bir efsane diyebilirim.Henüz piyasaya çıkalı bir kaç yıl olmasına rağmen bütün Mac kullanıcılarının ritueli haline geldı "Mac DazzleGlass"...
Tam 10 rengi var ve muhteşem bir renk seçeneğine sahip Mac Dazzleglass..Renkleri kokusu,isimleri,ambalajı ve gramajının büyüklüğü ona aşık olmamıza yetiyor aslında :)


Aslında bu gloss'u muhteşem yapan şeylerden birisi de içeriği..
Özel Mac Vanilya Aroması içeren bu tad,başla hiçbir markada yok.Yapış yapış olmuyor,kolay kolay bulaşmıyor ve kalıcılığı diğer gloss'lara göre çok uzun.


Mac Dazzleglass'dan önce Mac Prep+Prime Lip kullanmanızı öneririm.Mac Prep+Prime dudak ürünlerinden önce kullanılırsa uygulanan Ruj'ların kalıcılığını büyük ölçüde artırıyor.
roması içerir.

Ben Tüm makyaj çekimlerim ve makyaj uyulamalarımda MAC kullanıyorum.

Dünyada, özellikle moda ve gösteri dünyasının kulislerinde ülkemizde de birçok program sunucuları, defile, katalog ve dergi çekimlerinde en çok tercih edilen makyaj ürünleridir. 

Mac Ürünleri %100 orjinal ve indirimli fiyat ile BLOGDA!
*******************************
tevfikinmakyajfircasi.blogspot.com
*******************************
BENİ BLOGUMDAN TAKİP EDİN
Buraya dek okuduğunuz  ve beni izlediğiniz için çok teşekkür ederim.
Herkese Sevgiler
Tevfik Bozdağ

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...